Teslimat ve İade Şartları

Teslimat

robotikforum.net üzerinden aldığınız Premium üyelikler ödeme bildirimi yaptıysanız satın almış olduğunuz gün içerisinde aktif hale getirilir. Aktif hale gelme konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız iletişim sayfasından bize ulaşabilir yada yetkililere özel mesaj göndererek sorununuzu bildirebilirsiniz.

Değişim ve İade Şartları

Alınan Premium üyeliklerde bir alt pakete düşürme yapılamaz. Bir yada birden fazla üst pakete geçiş yapabilirsiniz. Bu hesaplama yönetici tarafından manuel olarak yapılır ve hesabınıza manuel olarak tanımlanır. Premium üyelikler (gümüş, altın, platin) hesabınıza tanımlandığı andan itibaren bu hizmetlerle ilgili iade talep edilemez.

Premium Üyelik Sözleşmesi;

1.Alınan Premium Üyelikler robotikforum.net'e sponsorluk maksadı taşır.
2.Premium üyelik alan üyelerimiz aldıkları premium üyelik rankına göre Forumdan verilen ekstra özelliklerden faydalanmaya hak kazanırlar.
3.robotikforum.net'den uzaklaştırılan herhangi bir Premium üye (gümüş, altın, platin) hiçbir koşulda iade ve/veya herhangi bir hak talebinde bulunamaz.
4.Alınan premium üyeliklerde hiç bir şekilde para iadesi yapılmaz. Bu yüzden üyelik planlarını ve sözleşmeyi dikkatlice okuyup, kendinize en uygun Premium Üyeliği alınız.
5.Düşük bir paket alan üye isterse paketini yükseltebilir. Ancak önceki paketinden kalan gün sayısına göre para iadesi yapılmaz.
6.Bir premium hesabı bir kişi kullanabilir. Birden fazla kullanım halinde veya hesap paylaşımı durumunda robotikforum.net Üyeliğiniz ve Premium hesabınız durdurulur.
7.Premium üyelikleriniz bir başka kullanıcıya devir edilemez.

Robotikforum.net Nedir?

  • Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?