Hakkımızda

RobotikForum.net Hakkında

Robotikforum.net Nedir?

Robotikforum.net 19 Şubat 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenin bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur. Robotikforum.net teknolojinin gelişmesiyle okullar da ve özel olarak eğitimi verilen robotik kodlama alanların da üyelerin yardımlaşabileceği ve robotik kodlamayı öğrenebileceği bir ortam sunar.

Vizyonumuz

Amacımız sürekli olarak kullanıcılarımızın istekleri ve önerileri doğrultusunda platformumuzu geliştirmeye çalıştırmaktır. Hatta platform içi çekilişler yarışmalar ve bu tarz bir çok etkinlik planlarımız bulunmakta.

Misyonumuz

Kurulma amacımız “Bilgi paylaştıkça artar ve bilgi paylaştıkça güzeldir.” sözlerine dayanıyor. Teknoloji gelişiyor ve bu gelişen teknolojinin içinde bizde varız demek istiyorsak bunu yardımlaşarak yapabiliriz. İleriye dönük fikirlerimiz: Robotik kodlama yarışmaları. Yine aynı şekilde yaptığınız projeleri sergileyebileceğiniz etkinlikler. Çekilişler ile sizleri sevindirecek hediyeler.

Robotikforum.net Nedir?

  • Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?