Yurtdışı (Çin) kargo sorunsalı hk

• Konbuyu başlatan gokhanuzmez
  • Başlangıç tarihi
G

gecko

Ziyaretçi
bende de 10 gündür türkiyeye ulaştı yazıyor, anlamadım bende

F

fuxest

Ziyaretçi
11.11 den dolayı çin kargo sırletlerinde bir yoğunluk var diye düşünüyorum beni ayın 12 sinden beklediğim ürünler var birde çinde bir tatil vardı sanırım o da etkili olmuştur şimdi birde yeni yıl tatili girecek bakalım hayırlısı gelir diye düşünüyorum

G

gokhanuzmez

Ziyaretçi
11.11 den dolayı çin kargo sırletlerinde bir yoğunluk var diye düşünüyorum beni ayın 12 sinden beklediğim ürünler var birde çinde bir tatil vardı sanırım o da etkili olmuştur şimdi birde yeni yıl tatili girecek bakalım hayırlısı gelir diye düşünüyorum
İnşallah bu yıl bitmeden gelir

F

fatihsultan

Ziyaretçi
Oraya güvenme bende en yakın teslim tarihi 10 aralık dedi 3 aralıkta geldi git ptt ye sor kargom varmı diye yoksa takip numarasını verip öğren nerede olduhunu

F

fatihsultan

Ziyaretçi
@fatihsultan hocam benim kargomda kayıtlı bu şekilde yurt dışına sevk edildi diyor ayın 20sinden beri napmam gerek PTT de aynısı yazıyor napmam gerek ?
@explopix ben ptt ye gittim kargom gelmiş aldım takip yerinde daha hava taşımacılığında yazıyordu kargo suan evimde hala hava taşımacılığı yazıyor yani bi git sor derim

E

explopix

Ziyaretçi
@explopix ben ptt ye gittim kargom gelmiş aldım takip yerinde daha hava taşımacılığında yazıyordu kargo suan evimde hala hava taşımacılığı yazıyor yani bi git sor derim
ben okula söylemiştim siparişi gelse bilgimiz olurdu hem PTT de görülmesi lazım olmaz mı sonuçta gümrüğe girmesi çıkması felan gerekmiyor mu ?

G

gokhanuzmez

Ziyaretçi
Ben pttnin sitesine baktım gümrük girişi yazmordu hocam

B

berkayeva

Ziyaretçi
Aliexpress’ten aldıysanız takip kısmının üstünde resmi tatilde olduğundan dolayı takip bilgisi güncellemesi yapılmamaktadır diye bi not var Benim hala çinde gözüken kargomu teslim aldım

A

axellis

Ziyaretçi
Kasım 11'de aldığım 3 ürünün ikisi yaklaşık 15 gün içinde geldi, fakat bir tanesi Aralık 7'de Türkiye'ye girdi ve bugün teslim aldım. Bir yoğunluk söz konusu. Arada bir PTT'den de takip edin.

B

blastedlands

Ziyaretçi
Ben ekim 15 te sevk edildi yazan ürünün 11 aralık itibari ile hala gelmedi. Ptt ye de sordum yok dediler. Ama hiç bir takip bilgiside almıyorum. Anlaşmazlık açıp paramı isteyecegim. 1 ürünüm 5 günde elime ulaştı bir ürünüm 55 günde ulaşamadı.

Robotikforum.net Nedir?

• Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?