Teknolojiyi Banyonuza Taşıyın: Amazon Echo

EbruDemir

Yeni Üye
24 Şub 2020
14
19
3
kfd.PNG

Evet, Amazon Echo'yu banyonuzda kullanabilirsiniz.

Örneğin, sabun veya şampuanın azaldığını fark ettiğinizde, Alexa'ya hemen size daha fazla sipariş vermesini söyleyebilirsiniz. Ayrıca, sabah hazırlanırken telefonunuzun pil ömrünü boşa harcamak yerine müzik veya podcast çalabilirsiniz.

Bazen en iyi fikirleriniz duşta aklınıza gelir. Onları unutmak yerine Alexa'ya hatırlamasını söylebilirsiniz.

İşin püf noktası, cihazınızı yerleştirmek için en iyi yeri bulmak. Tuvalete ya da akan suya yakın bir yerde olmamalı.

Echo cihazınızı nereye koyabilirsiniz?

En iyi seçenek, yapışkan bir şerit veya çivi (mümkünse) ile duvarınıza veya tavanınıza monte etmek olabilir. Takmadan önce kablonun bir prize erişebildiğinden (veya bir uzatma kablosu kullandığınızdan) emin olmanız gerekiyor. Başka bir seçenek, bir duvar rafına veya lavabo olmayan bir makyaj masasına yerleştirmek olabilir.
 

Robotikforum.net Nedir?

  • Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?