Güncel Resimdeki devre şemasında hata var mı?

• Konbuyu başlatan doganay
  • Başlangıç tarihi

seyyarbilimadamı

Saygı Değer Üye
Paylaşım Ekibi
24 Ara 2018
567
43
0
istanbul
Bunun bende çalışanı olacaktı bakarım akşam dönmeye çalışırım. Bunlara dikkat et çıkış kısa devre olunca anında entegre gidiyor. Bunların çıkışında Transistör olanları da var onlardan yapsaydın keşke.

E

explopix

Ziyaretçi
Datasheet ini indirip. Oradan diğer devreyi deneyin

F

fatihsultan

Ziyaretçi
Diyotun yönü dogru mu kontrol etmeni tavsiye ederim

F

function

Ziyaretçi
Ben yaptım 2030 En az 3 amper güç kaynağı ister 14v Diyot 1n4007 olmalı

G

GokhanAkpinar

Ziyaretçi
Bu (neyse burda küfür etcektim) devresini yaparken kodkasatörü patlattım yapan varsa bana atsın bende yapiyım tüm var

G

gurcan38

Ziyaretçi
Kondansatĺr ters bağlanırsa patlar voltajı geçersen patlar

H

hassasbeyin

Ziyaretçi
Diyottan sıkıntı çıkarmaz. Girişteki potu iptal et direk ses gir, bozuksa şaseye çekiyordur girişi ozaman da ses hiç çıkmıyordur

H

helheim

Ziyaretçi
en güzeli TD 7294 enteqere ile yapılandı malzeme tam az ses gücü 100w. TD 7295 de aynı yapıya sahibi ama tek farkı ses gücü 80 w üzerindeydi

Robotikforum.net Nedir?

• Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?