Duyuru Premium Üyelik Paketlerimiz Satışa Sunulmuştur.

RobotikForum

RF Admin
Yönetici
19 Şub 2020
83
48
13
Balıkesir
www.robotikforum.net
Buraya tıklayarak premium paketlerimizi inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Satın alacak ilk 5 kişi'de geçerli 5TL'lik İndirim Kuponu : RFİLK5

Yukarıda ki kod 5 kişi satın aldıktan sonra otomatik olarak güncelliğini kaybedecektir. Belirli aralıklar ile bu şekilde indirimler uygulayacağız.

RobotikForum.Net adresine satın alabileceğiniz 3 farklı premium üyelik paketimiz bulunmakta.
  • Gümüş Üye
  • Altın Üye
  • Platin Üye
Ödeme yöntemi olarak Shopier.com adresini kullanıyoruz lakin isteyen kullanıcılarımız havale/eft yöntemi ile de premium üyelik satın alabilirler. Havale/eft ile premium üyelik almak isteyen kullanıcılarımız @RobotikForum'a özel mesaj atarak iletişime geçebilirler.

Satın alma sonrası profilimde ne gibi farklılıklar olacak?
Satın almış olduğunuz paketin içerdiği özellikler profilinize eklenecek..

Satın alma sonrası bir işlem yapmama gerek var mı?
https://www.robotikforum.net/yardim/iletisim/ sayfası üzerinden ödeme bildirimi departmanını seçerek ödeme bildirimi yapmanız gerekmektedir.

Satın alma esnasında neye dikkat etmeliyim?
Premium üyelik satın alabilmeniz için öncelikle foruma üye olmanız gerekir, ve satın alma esnasında mutlaka e-posta kısmına foruma üye olurken ki vermiş olduğunuz e-posta adresini yazmanız gerekir. Farklı bir e-posta vermeniz veya girmemeniz durumun da premium üyeliğiniz tanımlanmayabilir.

Premium üye'nin süresi dolunca ne olur?
Satın almış olduğunuz rotasyone göre üyeliğiniz tanımlandığı andan itibaren satın aldığınız paketin süresi sonun da premium üye özelliklerini kullanamazsınız..

Paket yükseltme işlemi nasıl olur?
Premium üyelik paketiniz varken üyeliğinizi yükseltmek için paket satın alabilirsiniz. En son satın almış olduğunuz premium paketi özellikleri profilinize tanımlanır kalan günleriniz için bir iade veya ekleme yapılmamaktadır.

Premium üyelikler ile ilgili sorularınızı bu konu altında sorabilirsiniz.
 
Son düzenleme:

Robotikforum.net Nedir?

  • Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?