Özgün, PIC geliştirme kartı

kudretuzuner

Yeni Üye
22 Şub 2020
9
13
3
Merhaba,öğrenci arkadaşlara kolaylık olması için benim hazırladığım 18F4550 PIC tabanlı açık kodları da mevcut olan bir çalışmam var.Ayrıca şu anda elimdeki projemde bundan kullanmaktayım.
Not:Bu kartı daha randımanlı kullanabilmek ve de PC ile haberleşme yapabilmek için aşağıdaki linkten VB.Net 2010 express edition(ben PC tarafındaki yazılımda bu dili kullanıyorum) indirmenizde fayda vardır.Zira VB.Net ile ilgili haberleşme kodlarını da bu platformda paylaşacağım. http://www.gezginlerdenindir.com/download/visual-basic-2010-express-indir-indir.html
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: RobotikForum

Robotikforum.net Nedir?

  • Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?