Öğrenelim - Öğretelim

mugurlu

Yeni Üye
2 Ara 2018
6
1
0
İstanbul
Merhabalar;
Ben Muhammed UĞURLU hizmet sektöründe bir firmada koordinatör olarak çalışıyorum, uzun yıllardır bilgisayar ve elektronik ile yakından alakadar olmaya çalışıyorum kaçınılmaz olarak arduino ile yolum kesişti kendimi geliştirmek için ve kendini geliştirmek isteyenlere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. İstanbulda yaşıyorum, öğrenmeyi seviyorum. 25 yaşında bir kız babasıyım...

Robotikforum.net Nedir?

• Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?