NishRobot Yarışması, 4 Mayıs'ta başlıyor!

  • Konbuyu başlatan android
  • Başlangıç tarihi
A

android

Ziyaretçi
NishRobot yarışması ile robotiğe hevesli olan kişileri, robotik alanında uzmanlaşmış, akademisyenleri,robotik alanda faaliyet gerçekleştiren sektör temsilcileri ,lise ve üniversite öğrencileri ve diğer misafirleri Nişantaşı Üniversitesi Maslak Neotech Kampüsü'nde buluşacaklar.Çeşitli workshoplar,çekilişler,atölyeler ve çok daha fazlası... 4 Mayıs'ta gerçekleşecek etkinliğe kayıt olmak ve daha detaylı bilgi almak için nishrobot.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 

Robotikforum.net Nedir?

  • Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?