Merhabalar nasılsınız

• Konbuyu başlatan Kişi Üyeliğini Sildirdi
  • Başlangıç tarihi
K

Kişi Üyeliğini Sildirdi

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar benim adım Ahmet burası gayet güzel bir yere benziyor hoşuma gitti. 1 Yıldır kendi çapımda arduino ile uğaşıyorum.

• Beğen
Tepkiler: RobotikForum
K

Kişi Üyeliğini Sildirdi

Ziyaretçi
Hoşbulduk bence daha güzel olacak çünkü bir emek olduğu görülüyor.

• Beğen

ehaydarx

Yeni Üye
26 Mar 2020
3
1
3
merhaba arkadaşlar
ben yeni başlıyacagım inşaallah bu nasıl olur bilmiyorum mutlak bir çok konudan bi haber olduğumu biliyorum ardinio ve benzer mikro işlemcileri ögrenmek istiyorum bu platformada onun için üye oldum oldukça emek sarfedilmiş detaylar unutulmamış .emegi geçene arkadaşlara burdan herkesin huzurunda teşekkür ediyorum

• Beğen

RobotikForum

RF Admin
Yönetici
19 Şub 2020
84
48
13
Balıkesir
www.robotikforum.net
merhaba arkadaşlar
ben yeni başlıyacagım inşaallah bu nasıl olur bilmiyorum mutlak bir çok konudan bi haber olduğumu biliyorum ardinio ve benzer mikro işlemcileri ögrenmek istiyorum bu platformada onun için üye oldum oldukça emek sarfedilmiş detaylar unutulmamış .emegi geçene arkadaşlara burdan herkesin huzurunda teşekkür ediyorum
Güzel düşüncelerin için yönetim olarak biz teşekkür ederiz daha iyi olacak buna emin olabilirsiniz. Kullanıcılarımızın istekleri doğrultusunda yeni özellikler getirmeye çalışacağız bol bol etkinlikler ve yarışmalar düzenleyeceğiz.

Robotikforum.net Nedir?

• Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?

X Merhaba ziyaretçi Robotikforum.net adresine hoşgeldin. Robotikforum.net
adresi gelişen teknoloji ile günden güne yaygınlaşan robotik teknolojileri
hakkında yardımlaşabileceğin ve tartışabileceğin bir platformdur.
Aramıza katılmaya ne dersin?
Kayıt Ol