Lehimi ters yaptım şimdi ne olacak?

• Konbuyu başlatan katip
  • Başlangıç tarihi
K

katip

Ziyaretçi
Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. Bugün projem için Nokia 5510 ekranı aldım ve hiç dahili olarak pin yoktu. Bende ekstra pinlerle lehim yaptım ama ters yapmışım. Yani lehimlediğim bacakları ters yaptığım için ekran da dolayısıyla ters gözüküyor. Ekranı yazılımsal olarak ters çevirmenin yolu var mı acaba?

C

creepylord

Ziyaretçi
Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. Bugün projem için Nokia 5510 ekranı aldım ve hiç dahili olarak pin yoktu. Bende ekstra pinlerle lehim yaptım ama ters yapmışım. Yani lehimlediğim bacakları ters yaptığım için ekran da dolayısıyla ters gözüküyor. Ekranı yazılımsal olarak ters çevirmenin yolu var mı acaba?
Montaladığın yere ters montaj yap?

D

darkman34

Ziyaretçi
Zaten ilk aklıma gelen bu da , bu lehimleme işlemini şu an evde yapamam ne yazık ki :(Yazılımsal bir çözümü yok mudur bunun
Kütüphane kullanmışsındır büyük ihtimalle eğer tecrübe, yazılım ve donanım bilginiz yoksa yazılımla çözemezsiniz diyebilirim

Robotikforum.net Nedir?

• Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?