İzmir'den herkese selamlar

ixirdox

Yeni Üye
22 Ocak 2019
4
1
0
İzmir
Selam, 15 yaşındayım. İzmir'de yaşıyorum. Arduino'yu uzun zamandır biliyordum fakat pek içli dışlı olmadım. Bu günlerde aklıma bir kaç proje geldiği için yavaştan başlayayım dedim ve buradayım. Şu an küçük hedefler koydum kendime. İlki uzaktan kumanda ile odamdaki lambayı açıp kapatabilecek bir sistem yapmak. Şu an için en büyük hedeflerimden birisi - belki de buradaki çoğu insan için basit bir şey :D - 3 boyutlu yazıcı yapmak. Forum gerçekten çok yararlı olmuş. Kuruculara çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: seyyarbilimadamı
A

alponero

Ziyaretçi
Selam 15 yaşındayım, İzmir'de yaşıyorum. Arduino'yu uzun zamandır biliyordum fakat aklıma bir kaç proje geldiği için yavaştan başlayayım dedim ve buradayım. Şu an küçük hedefler koydum kendime. İlki uzaktan kumanda ile odamdaki lambayı açıp kapatabilecek bir sistem yapmak. Şu an için en büyük hedeflerimden birisi - belki de buradaki çoğu insan için basit bir şey :D - 3 boyutlu yazıcı yapmak. Forum gerçekten çok yararlı olmuş. Kuruculara çok teşekkür ederim.
merhaba, hoş geldiniz :)

• Beğen
Tepkiler: ixirdox

seyyarbilimadamı

Saygı Değer Üye
Paylaşım Ekibi
24 Ara 2018
567
43
0
istanbul
Hoş geldin. Kendine öyle küçük hedefler koyma ! Sen mercedes yapmayı dene yapamazsan bile en azından ford yaptım dersin:) ama hedefi küçük tutup şahin yapmaya kalkıp yapamayıp hacı muratla ortada kalırsın :) Hacı murat mı ford mu ?

Robotikforum.net Nedir?

• Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?