if komutu ile sürekli tekrarlamayı nasıl yapabilirim?

  • Konbuyu başlatan Abdulkadir
  • Başlangıç tarihi
A

adrenalin

Ziyaretçi
Bu sekmeleri kullanarak kodlamayı yapabildiyseniz fonksiyon parantezleri içinde verilen değişkenlerin veri taşıyabileceğini anlatabilirdim ama if veya while döngülerinde sorun yaşıyorsanız böyle derin kodlamalarla uğraşmayın. not "=" olmaz "==" olacak.
 
A

Abdulkadir

Ziyaretçi
Bir çok araştırma yaptım bir if olsa sıkıntı yok sürekli döngü içinde döngü var mesela menü sectigim anda ısıyı ve fanı stabil şekilde tutmam lazım sıcak hava istasyonu olduğundan dolayı yapması gereken röle ve fan kontrol boşluk vermemesi gerekiyor
 

Robotikforum.net Nedir?

  • Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?