blynk kullanıpda memnun olmayan?

  • Konbuyu başlatan falcon
  • Başlangıç tarihi
F

falcon

Ziyaretçi
blynk kullanıpda memnun olmayan? blynkin olumsuz yönleri var mı?
 
F

feuer

Ziyaretçi
gayet kolay ve yeni öğrenen birisi için anlaşır ve pek sorun çıkardığını görmedim özellikle nodemcu gibi kartlarda güzel çalışıyor
 
F

friquex

Ziyaretçi
blynk de şimdilik rahatsız olduğum kısımları ben yazayım; wemos d1 mini ile denemeler yapıyorum. modem internet arızası dolayısı ile wemos internete bağlanamadığı zaman nasıl kontrol edebilirim çözümlerine bakıyordum. 1- telefon ile bluetooth ile bağlantı kurma seçeneğini düşündüm. #include #include ikisini birden kullanılamıyor. yani ya bt için yada wifi için yükleme yapılacak. 2- peki wemos acces point olarak yapsam dedim. blynk in bu konuda desteği yok geriye ya bt arabirim için başka bir android app kullanılacak yada wemos a harici buton lcd vs eklenecek başka çözüm fikri olan varmı?
 

Robotikforum.net Nedir?

  • Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?

X Merhaba ziyaretçi Robotikforum.net adresine hoşgeldin. Robotikforum.net
adresi gelişen teknoloji ile günden güne yaygınlaşan robotik teknolojileri
hakkında yardımlaşabileceğin ve tartışabileceğin bir platformdur.
Aramıza katılmaya ne dersin?
Kayıt Ol