Ardunio portları aktif edemiyorum?

• Konbuyu başlatan arduinoman
  • Başlangıç tarihi
A

arduinoman

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar siteye yeni katıldım. Ardunio'yu bilgisayara bağladım. Fakat bir türlü port kısmını aktif edemedim. Klon Ardunio kullanıyorum işletim sistemi win7 32bit. Ardunio klon driveri ch341.ser yükledim. Sizce sorun başka neyden kaynaklanıyor olabilir?

B

berkayeva

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar siteye yeni katıldım. Ardunio'yu bilgisayara bağladım. Fakat bir türlü port kısmını aktif edemedim. Klon Ardunio kullanıyorum işletim sistemi win7 32bit. Ardunio klon driveri ch341.ser yükledim. Sizce sorun başka neyden kaynaklanıyor olabilir?
paket yükleyin 1.06 paketi

B

beyaz

Ziyaretçi
window 7 için sürücü yüklemen gerekiyor

B

blastedlands

Ziyaretçi
Aygıt yöneticisinde görünmüyor. Farklı bir kablo ve kart ile denemek lazım. Eğer yine görmüyorsa sürücü tam yüklenmemiş demektir.

Robotikforum.net Nedir?

• Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?