Arduino'da şöyle bir koda ihtiyacım var?

  • Konbuyu başlatan evranos
  • Başlangıç tarihi
E

evranos

Ziyaretçi
Merhaba. Arduino da şöyle bir koda ihtiyacım var; Ntc 10k sensörden ısı ölçecek 37.7 üstü olursa röleyi kapatacak altı olursa açacak (10sn tekrarla) Bir de servoyu 2 saatte bir 45 derceden 1 er 1er 135 dereceye ve 2 saat sonra da tersine getirecek. Bir iki kod derledim fakat delay leri birbirini etkiledi yani ya ısı ölçümü de 2 saatte bir oldu ya da servo da 10sn de bir çalıştı. Basit bir kuluçka makinası tasarımı aslında ama kodu oturtamadım. Bu iki işlevi iki ayrı adruino ile yapabiliyorum ama tek yazılımda çözemedim. Yardımlarınızı bekliyorum.
 

Robotikforum.net Nedir?

  • Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?

X Merhaba ziyaretçi Robotikforum.net adresine hoşgeldin. Robotikforum.net
adresi gelişen teknoloji ile günden güne yaygınlaşan robotik teknolojileri
hakkında yardımlaşabileceğin ve tartışabileceğin bir platformdur.
Aramıza katılmaya ne dersin?
Kayıt Ol