Arduino'da bluetooth'u anlamaya çalışmak

  • Konbuyu başlatan semantic
  • Başlangıç tarihi
S

semantic

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar, bluetooth üzerine bir çok kitap okudum. Elimde ESP32 var ve bununla neler yapabileceğimi görmek istiyorum. Benzer bir kaç uygulamayı inceledim ancak istemci ve sunucuyla olan farklılıklarını açıkçası pek anlayamadım ve bu benim uygulamam için doğru bir seçim mi bunu da bilemiyorum açıkçası. Basitçe cihazıma bağlanıp ondan veri alabileceğim bir proje yapmak istiyorum. Bu konuda sizlerin fikirlerine ihtiyacım var. Nasıl bir yol izlemem gerektiği konusunda destek olur musunuz? Teşekkürler.
 

Robotikforum.net Nedir?

  • Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?

X Merhaba ziyaretçi Robotikforum.net adresine hoşgeldin. Robotikforum.net
adresi gelişen teknoloji ile günden güne yaygınlaşan robotik teknolojileri
hakkında yardımlaşabileceğin ve tartışabileceğin bir platformdur.
Aramıza katılmaya ne dersin?
Kayıt Ol