Arduino+P10 led panel+ethernet veya wifi

Mcfako

Yeni Üye
8 Mar 2020
1
0
0
Konya
Cinsiyet
Erkek
Arkadaşlar merhaba
Yeni bir projem var.Arduino ile p10 panele yazı yazdırma ile ilgili örnekler mevcut.Ben bunun yanında yazılacak olan bilgileri Siemens Logo PLC İLE dışardan almak istiyorum.ethernet ile haberleşme mümkün galiba.Bunun hakkında nasıl bir yol izlemeliyim.Hem ethernet hem de p10 paneli arduinoya bağlayabilir miyim.Uno yeterli olur mu? Ethernet yerine kablosuz wifi ile PLC-Arduino arası haberleşme mümkün müdür?
 

Robotikforum.net Nedir?

  • Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?

X Merhaba ziyaretçi Robotikforum.net adresine hoşgeldin. Robotikforum.net
adresi gelişen teknoloji ile günden güne yaygınlaşan robotik teknolojileri
hakkında yardımlaşabileceğin ve tartışabileceğin bir platformdur.
Aramıza katılmaya ne dersin?
Kayıt Ol