Arduino motor shield ile Sd kart modülünün beraber kullanılması

  • Konbuyu başlatan uslanmaz
  • Başlangıç tarihi
U

uslanmaz

Ziyaretçi
Robotik projemde bir sıkıntı mevcut, bunun için sizlerden çözüm önerisi bekliyorum. Yapacağım bir araba içinde motor shield ile sd kart modülünü kullanmaktayım. Araba hareket halindeyken ultrasonik sentörlerden alınmış verileri kayıt altına alıyorum. Ancak sd kart modülünü kod içine tanımlama yaptıktan sonra harekete geçmiyor. Sd kart kodlarını silersem ancak motorlar harekete geçiyor. Buradaki sorun nedir?
 

Robotikforum.net Nedir?

  • Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?

X Merhaba ziyaretçi Robotikforum.net adresine hoşgeldin. Robotikforum.net
adresi gelişen teknoloji ile günden güne yaygınlaşan robotik teknolojileri
hakkında yardımlaşabileceğin ve tartışabileceğin bir platformdur.
Aramıza katılmaya ne dersin?
Kayıt Ol