Arduino kaynak arayışım devam ediyor

  • Konbuyu başlatan rumuzyok
  • Başlangıç tarihi
R

rumuzyok

Ziyaretçi
Baştan söyleyeyim, yabancı dilim çok kötü; yabancı kaynaklardan çok az anlar gibi oluyorum. Bu sebeple Türkçe kaynak olarak, w5100 Ethernet Shield, NFR2401, MFRC522 gibi çevre birimlerini kütüphane olmadan kullanabilmek istiyorum. Bu tür ürünlerin datasheedinden faydalanarak (ezbere olmadan yani) anlatım videosu yada yazılı kaynak bulamadım. Sağolsun forumdaki arkadaşlar gerek video olarak gerek blog yazısı olarak arduino nun registerlerin dibine kadar Türkçe olarak anlatımları mevcut ki Allah hepsinden razı olsun. Benim gibi öğrenme açlığı çekenlerin en büyük yol göstericileri oldu. Farklı kaynaklar var mı önereceğiniz?
 

Robotikforum.net Nedir?

  • Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?