Arduino ile uzaktan kumandalı tır yapmak istiyorum?

• Konbuyu başlatan egemen
  • Başlangıç tarihi
E

egemen

Ziyaretçi
Arkadaşlar hobi olarak kullanma amaçlı uzaktan kumandalı tır yapmak istiyorum bunun için iki arduino ve alıcı verici kit kullanmam gerekiyor sanırım. 16 kanallı olarak yapmak istiyorum çünkü biraz profesyonel birşey çıkarmak istiyorum Nasıl bir yol izlemem gerek yardımcı olur musunuz?

B

berkayeva

Ziyaretçi
Nrf ile yönetirsin siz tasarımı yapın motoru falan ayarlayın

Y

yamac

Ziyaretçi
Nrf modülü bir türlü kullanamadım. Birbirine bağlanmadı. Ah bir bağlanıp 1 tane led yakabilsem gerisi kolay.

B

barbartete

Ziyaretçi
Kondansatör bağla ucuna olmazsa modül bozuktur 5 volta falan bagladiysan direk bozuluyor

Robotikforum.net Nedir?

• Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?