Arduino ile telefona gelen aramaları görme?

  • Konbuyu başlatan samed
  • Başlangıç tarihi
S

samed

Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba. Ben bir proje yapmak istiyorum. Telefonuma gelen aramaları bluetooth bağlantısı ile arduino üzerinden açmak ya da reddetmek istiyorum. Bir de gelen arama rehberde kayıtlı ise ismini bir ekrana yazdırmak istiyorum. Eğer rehberde yoksa bilinmeyen bir numara diye yazdırmak istiyorum. Böyle bir şey yapılabilir mi? İnternette pek bir şey bulamadım açıkçası. En azından rehbere ulaşayım ve telefonu açıp kapatabileyim. En azından bir kod mantığını anlayabilirsem güzel olur. Telekkür ederim.
 

Robotikforum.net Nedir?

  • Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?