Arduino ile sd karta bilgi kaydedebilir miyim?

  • Konbuyu başlatan falcon
  • Başlangıç tarihi
F

falcon

Ziyaretçi
Aklıma yine deli sorular geldi. Arduino sd karta bilgi kaydediyormu? Mesela devamlı değişen açı bilgilerini. Örneğin 2 saatlik kayıt yapıp daha sonra sd karttaki bu bilgileri bilsayarda grafik olarak görmek gibi.
 
  • Beğen
Tepkiler: RobotikForumx
F

falcon

Ziyaretçi
Geçenlerde paylaşmıştım. Şöyle bir açı ölçer yapmayı düşünüyorum. Ortada ibre sağa ve sola yatacak altta anlık derece yazacak. Üst köşelerde de maksimum değer yazacak. Ben anlık değeri kayıt etmek istiyorum. Sonra bu kaydı grafik şeklinde incelemek istiyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 360
 
C

cvurals

Ziyaretçi
Esp8266 ile Node Red mantıklı bir çözüm olacaktır
 

Robotikforum.net Nedir?

  • Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?

X Merhaba ziyaretçi Robotikforum.net adresine hoşgeldin. Robotikforum.net
adresi gelişen teknoloji ile günden güne yaygınlaşan robotik teknolojileri
hakkında yardımlaşabileceğin ve tartışabileceğin bir platformdur.
Aramıza katılmaya ne dersin?
Kayıt Ol