Arduino ile araç kontrol sistemi yapmak?

  • Konbuyu başlatan yamac
  • Başlangıç tarihi
Y

yamac

Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba, arduino ile aracıma ekranlı bir ufak kontrol cihazı yapmak istiyorum. Girişte VW Amblemi ile animasyonlu açılıcak; tuşları olucak tuşlara basmazsak analog veya ayara göre digital saat çıkıcak. belki dış veya iç sıcaklık vsde koyulabılır. ayarlarda ise Aydınlatma 1 aç/kapat aydınlatma 2 aç/kapat gibi kapı , ayak aydınlatması gibi devreleri kişiselleştirmek için kullanıcam. Bunun için gerekli olan malzemeler nelerdir ve nasıl bir yol izlemem gerekiyor?
 

Robotikforum.net Nedir?

  • Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?