Arduino ide ile bunu nasıl yapabilirim?

  • Konbuyu başlatan yavuzselim
  • Başlangıç tarihi
Y

yavuzselim

Ziyaretçi
arduino ide den programlayacağım wemos (nodemcu -8266 vs..) kartın, pin change interruptu ile timer1 değerini okumam ve sıfırlamam gerekiyor. öncelikletimer1 taşma kesmesinin (interrupt u) nasıl yapıldığını bilmem gerekmekte. özellikle bu timer özelliğinde yol gösterebilecek varmı? (timer 1 diye dememin sebebi timer0 ı wifi kısmı kullanıyormuş geriye timer1 kalıyormuş eğer timer2 vs de varsa fark etmez.
 

Robotikforum.net Nedir?

  • Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?