arduino ethernet modülleri

mertmert

Yeni Üye
19 Haz 2019
1
0
0
Ankara
Merhaba,
Arduino Wiznet W5100 ethernet shield için yazmış olduğum kodu ENC28J60 Ethernet LAN Modülü için de kullanmak istiyorum ama bir türlü olmadı. kütüphaneleri farklı biliyorum ama kodda gerekli kütüphane değişikliklerini yapmış olmama rağmen sonuç alamadım, kod text dosyası olarak eklenmiştir. tecrübesi ya da bilgisi olan yardımcı olabilir mi? şimdiden teşekkürler

birkan

Aktif Üye
Paylaşım Ekibi
16 Tem 2019
191
44
113
istanbul
ENC28J60 da kodlar farklı görünüyor.

kendi kütüphanesinin içinden example lardan biri ile deneyip önce bağlantıların doğruluğunu deneyin.

daha sonra o example içindeki kodları kullanın.

Robotikforum.net Nedir?

• Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?