Arduino bilen birisini aramaktayız

prisoner

Yeni Üye
5 Eyl 2020
1
0
1
Merhaba arkadaşlar ben web developerım burada iş ilanı açmak serbest mi bilmiyorum ama üyelerden birine yarar sağlayacağı aşikar.

Konya da ki bir firmanın işi için arduino bilen birisini aramaktayız.

15 saniyelik ses kaydını hafızasında sürekli tutacak ve ses kaydını hiç silmeyecek. Sonraki ses kayıtlarını da hafızasında 8 saat tutacak 8 saat dolan ses kaydı otomatik silinecek.
Bu tuttuğu 15 saniyelik seside her saat başı anons edecek.
Konyada bir ustamıza yapılacak ben aracıyım ama ücrette vs de problem olmaz ona garanti verebilirim.
Yapabilecek arkadaşlarımız pm veya whatsapptan yazmaları rica olunur.

Bize sadece yazılımını da yazsa olur. Biz detaylı bilgi ileteceğiz.

Robotikforum.net Nedir?

• Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?