AliExpress 18650 pil alacağım ama?

• Konbuyu başlatan tuffan
  • Başlangıç tarihi
T

tuffan

Ziyaretçi
AliExpress'ten 18650 pil almayı düşünüyorum ve yanında bi kaç aparat daha... Daha önce AliExpress'ten almış olanınız var mı? Güvenebilir miyim? Son olarak bir kaç mağaza önerebilir misiniz? Herkese teşekkürler.

E

explopix

Ziyaretçi
Takip... ben sipariş verdim gelmedi iade aldım

F

fatihsultan

Ziyaretçi
AliExpress'ten 18650 pil almayı düşünüyorum ve yanında bi kaç aparat daha... Daha önce AliExpress'ten almış olanınız var mı? Güvenebilir miyim? Son olarak bir kaç mağaza önerebilir misiniz? Herkese teşekkürler.
Gerçeğini bulmak biraz zor oluyor birçok satıcı sahte üzerindeki mAh değeri yanlış ben hurdacılardaki notebook bataryaları parçalayıp elde ediyorum bunların içindekilerden 1 yada 2 tanesi bozulmuş oluyor bugüne kadar AliExpress ten aldığım tüm pillerin ücretini iade aldım

F

feuer

Ziyaretçi
şuana kadar sorun yaşamadım en az 2 bin tl harcamışımdır

F

friquex

Ziyaretçi
şuana kadar sorun yaşamadım en az 2 bin tl harcamışımdır
Kaliteli piller zaten fiyatından belli oluyor.Bi laptop bataryasından sök daha sağlıklı çıkar.Diğer aparatları alabilirsin ama ücretsiz kargodan uzak dur.Benim ücrwtsiz kargo ile aldıklarımın çoğu gelmedi.Paramı geri aldım ama zamanım gitti.Kargo ücreti ödersen hem çabuk gelir hemde daha güvenilir olur

G

gameoflove

Ziyaretçi
AliExpress ten pil ve pil ürünleri almayın da ne alırsanız alın.

G

gecko

Ziyaretçi
Li-ion pillerin gümrükten geçmesi yasak olduğu için gümrüğe takılma ihtimali var.

G

gelsene33

Ziyaretçi
Para verme laptop bataryasındasından sök aldığın pillerden daha kaliteli olacaktır.

G

ghost

Ziyaretçi
Aparatları çinden alabilirsin ama KESİNLİKLE takipsiz kargo ile alma %90 gelmiyor. Paranı alıyorsun ama 2 ay boşu boşuna bekliyorsun.

G

gokhanuzmez

Ziyaretçi
18650 pili sakın aliexpreste alma herdeyi al onu alma 4000 mah diye alırsın 100 mah bile çıkar şaka bir yana hem de çok pahalı ya turkiyede 18650 piller çok ucuz , birde aliexpreste gümrükten geçmeye bilir tehlikeli ürün diye

G

gundogducenan

Ziyaretçi
Simdiye kadar 250 parca ürün almışımdır hepside ücretsiz kargoludur 2 yada 3 parca gelmedi para iadesi aldım onlarada

H

hades02

Ziyaretçi
Lion pilleri tr postası kabul etmiyor, onun için çinden gelmesi sıkıntı

T

tuffan

Ziyaretçi
Hepinize teşekkür ediyorum yorumlarınız için... Bugün bir hurdacıya uğrayacağım yalnız pilin bozuk olup olmadığını nasıl anlarım? Ben TP4056 ile şarj etmeyi düşünüyordum ama bozuk olma durumunda ne yapacağımı bilemiyorum.

Robotikforum.net Nedir?

• Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?