led

 1. LX_

  Bir Unutkanlık Yapıp Ledimi Patlattım, Kurtarma İhtimalim Var mı?

  Arduino'da 9 Tane Ledi Aynı Anda Yakacaktım Önce Doğru Hatırlıyor muyum Diye Bir Tane Ledi Yakayım Dedim, Doğru Hatırlamıyor muşum Direnç Takmayı Unutmuşum. Led Hafifçe Yanıp Geri Söndü. O An Anladım Patladığını. Neyse, Soruya Geçeyim. Ledimi Bir Şekilde Tekrar Kullanabilir miyim?
 2. ONUR

  Arduino ile Kalp Atışı simülasyon sistemi

  Merhaba arkadaşlar malum evdeyiz bende @RobotikForum çekilişinde kazandığım bileşenlerle küçük bir örnek tasarlamak istedim. Gerekenler Arduino kartı (Test edilen versiyon : Arduino Uno) 3 Adet 330Ω Direnç Buzzer Mavi Led Kırmızı Led Sistemin devre şeması şu şekilde : Sistemin kodu ise...
 3. O

  Stm32 İle Led Blink Uygulaması

  Selamlar Arkadaşlar Mikrodenetleyici camiasına girip de led-blink yapmayan yoktur sanırım. Ne kadar basit görünse de led'i yakıp söndürmenin verdiği mutluluğu inanın bana ileri ki seviyeler de hiçbir şeyden alamıyorsunuz bunu yaşayan biri olarak söylüyorum. Neyse artık goygoy'u bırakıp tahmin...

Robotikforum.net Nedir?

 • Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?

X Merhaba ziyaretçi Robotikforum.net adresine hoşgeldin. Robotikforum.net
adresi gelişen teknoloji ile günden güne yaygınlaşan robotik teknolojileri
hakkında yardımlaşabileceğin ve tartışabileceğin bir platformdur.
Aramıza katılmaya ne dersin?
Kayıt Ol