bluetooth

 1. MKIZILCIK

  Arduino bluetooth veri alma ...

  Merhaba arkadaşlar benim bir projem var bu proje için telefondan bluetooth ile arduinoya iki adet textBox'ın verisini göndermem lazım ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum mobil uygulamayı app inventor 2 ile yapıyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
 2. S

  arduino ile bluetooth kontrollü Rc araç kontrolü

  Arduino ile Bluetooth kontrollu rc araba kodlarında servo motoru ardunio 11 nolu pin de tanımladıktan sonra dc motor çalışmıyor ... Servo motoru - Sağ ve Sol - Dc motoruda ileri geri için kullanıyorum. Servo motorun kodunu ( koyu renkte yazan kodu ) kaldırdığımda dc motoru kontrol edebiliyorum...
 3. B

  Bluetooth 5, 5.1 ve 5.2 Teknolojileri

  IoT; kablosuz ağ teknolojileri, mikroelektromekanik sistemler, mikroservisler ve internetin gelişmesine bağlı olarak evrimleşemeye başlamıştır. Bu yazımda ise bluetooth teknolojisin ele alacağım. Uzun zamandır bluetooth 4.2 kullanmaktaydık. Önce bluetooth 5'e sonrasında 5.1 ve akabinde 5.2'ye...

Robotikforum.net Nedir?

 • Robotikforum.net 2020 yılında kurulup yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Bilgilendirme!!!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan www.robotikforum.net Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Sayfamızı beğendin mi?